В Україні з*явився у продажу новий Chevrolet Suburban 2021

Мультибрeндoвий aвтoсaлoн Next Car дoстaвив в Укрaїну пeрші Chevrolet Suburban 2021. Пoки в крaїну прибулo двa тaкиx aвтoмoбіля, aлe нaйближчим чaсoм oчікується нaдxoджeння щe кількox eкзeмплярів. Тaкoж нoві флaгмaнські пoзaшляxoвики Шeврoлe дoступні під зaмoвлeння.

Chevrolet Suburban 2021 віднoситься дo XII пoкoління мoдeлі, якe дeбютувaлo взимку 2019 рoку і випускaється з вeсни 2020 рoку. Aвтoмoбіль пoбудoвaний нa нoвій плaтфoрмі GM T1. Її він ділить з oстaнніми Cadillac Escalade тa GMC Yukon. Шaсі використовує електричну архітектуру Global B, яке має кілька переваг. Числом-перше, на Global B легше будувати електромобілі (максимальна адаптована під высокий запас хода та швидку зарядку), после-друге – можливість оновлення програмного забезпечення вдоль повітрю (завдяки чому власники можуть отримувати нові функції і виправлення минуя необхідності відвідування дилерського центру). Нарешті, согласно-третє – підвищений захист від викрадень завдяки посиленим електронним системам безпеки.

Chevrolet Suburban XII – це ідеальний автомобіль в (видах бізнесу та великої родини. Звичайно ж, завдяки габаритам: в довжину позашляховик налічує 5 733 мм, в ширину – 2060 мм, а в висоту – 1923 мм. Исполнение) порівняння, у попередника розміри становили трохи менше, 5 700 х 2045 х 1890 мм.

Chevrolet Suburban доступний у 7-, 8- та 9-місной конфігураціях. Також у нього найбільший автобагажник в своєму класі. За сидіннями третього ряду знаходиться 1 175 л вільного простору, якщо ж скласти другий пробор, обсяг зростає до 2565 л, а якщо відкинути всі крісла – накануне 4095 л!

Chevrolet Suburban XII випускається в шести комплектаціях: стандартних LS і LT, позашляховій Z71, спортивній RST, люксовій Premier, а також преміальній High Country (прежде речі, перші нові Шевроле Субурбан в Україні – саме в максимальному варіанті). LS, LT, Z71, RST і Premier ординарно оснащуються 5,3-літровим V8 потужністю 355 к.с., а High Country – 6,2-літровою V-подібною «вісімкою» получай 425 к.с. (розгін до 100 км/годок – 6,1 сек). Водночас двигун 6.2 доступний во (избежание молодших комплектацій опційно. Ба більше, всі версії ради винятком Z71 можна замовити з 3,0-літровим рядним шестициліндровим турбодизелем віддачею 277 к.с. Шашечница передач – 10-ступінева АКПП. У «базі» привід йде задній, але из-за доплату доступний повний (однак с целью Chevrolet Suburban High Country политическое устройство 4х4 є стандартною).

Уже в базових модифікаціях Chevrolet Suburban може похвалитися багатим оснащенням. Це мультимедіа з 10,2-дюймовим екраном, проєкційний монитор, вісім портів USB, HD Radio, дві розетки домашнього типу для 120В, безключовий доступ, дистанційний пуск, тризонний клімат-контроль, муфель заднього виду, моніторинг сліпих зон, попередження ради перехресний рух ззаду, попередження относительно виїзд зі смуги руху, допомога в утриманні смуги руху, адаптивний круїз-осматривание, ін. У більш дорогих версій получай борту йде вже 15-дюймовий тачскрін інформаційно-розважального комплексу Head-Up Display, бездротова зарядочка для смартфонів, преміальна соника Bose з дев\’ятьма і десятьма динаміками, розважальна концепция для задніх сидінь з двома 12,6-дюймовими сенсорними екранами, панорамний люкарна на даху та бічні підніжки з механічним висуванням.

Стандартний кліренс Chevrolet Suburban XII становить 201 мм, однак ради Z71 та High Country передбачена адаптивна підвіска Air Ride Adaptive Suspension, яка дозволяє регулювати дорожній просвіт в діапазоні давно 101 мм. Також вона здатна занижувати автомобіль держи 19 мм при русі трасою в (видах поліпшення динаміки та паливної економічності, опускати нате 51 мм для більш зручної насаждения-висадки водія і пасажира, а також збільшувати дорожній просвіт получи 25 мм при русі бездоріжжям і ще стільки ж – близ русі на низьких швидкостях.

Також Z71 виділяється додатковим електронним диференціалом (ELSD), який перерозподіляє крутний побудь здесь між осями залежно від дорожніх умов, забезпечуючи тим самим краще зчеплення з покриттям.

Нарешті, Chevrolet Suburban може бути оснащений пакетом Max Trailering на поліпшення тягових здібностей автомобиль. До нього, серед іншого, входять покращений радіатор охолодження, посилені пружини і амортизатори підвіски, вбудований счетчик гальмівної системи причепа та цілих дев\’ять камер зовнішнього огляду.

Ціна Chevrolet Suburban High Country 6.2i AWD AT 2021 Україна становить 3 410 311 грн ($129 319 из-за актуальним курсом). Вартість інших комплектацій уточнюйте в автосалоні Next Car.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.