Талановиті українські картингісти на міжнародному рівні

Після нaдзвичaйнoгo виступу нa Світoвoму Грaнд Фінaлі «Рoтaкс» в Пoртугaлії в листoпaді, укрaїнський кaртингіст Олександр Бондарев продовжує переможну ходу у інших міжнародних змаганнях.

Минулого місяця в Портімао (Португалія), зібралися 360 найкращих гонщиків Світу з 62-х країн та 5-ти Континентів на Фінальній гонці міжнародної картингової серії «Rotax Max Challenge».

Україну в ній представляли п'ять пілотів – Ростислав Костина, Олександр Бондарев, Данііл Кукурузов, Денис Чернишов та Георгій Красько. Після декількох днів тренувань та відбіркових гонок, оскільки в дорослих класах зібралося по 72 пілота, до фінальної гонки потрапили Олександр Бондарев, Ростислав Костина та Данііл Кукурузов. До речі, в півфіналі Олександр стартував з шостого місця, тримався в лідируючій групі пелетону і лише через невелику помилку втратив декілька позицій, і тому фінішував за офіційними результатами на 14-му місці.

Здавалося, що вже буде дуже важко юному пілоту обігнати досвідчених суперників, що опинилися попереду, про рівень яких кажуть їх титули Чемпіонів Іспанії, Португалії тощо. І тут Олександр проводить неймовірну гонку і в дуже напруженій боротьбі, коли важливо було застосувати весь досвід, талант та здібності, пробивається на 7-му позицію на фініші, а за офіційними підсумками стає шостим. При тому, що Олександру всього 8 років, і він наймолодший учасник серед всіх пілотів, він досягає найвищого результату за всю багаторічну історію участі представників від України на Світових Гранд Фіналах «Ротакс».

А вже 2-го грудня Олександр приймає участь в наступній гонці в Португалії – Trofeu Bridgestone. Тут Олександр виступає на карті з новим для себе двигуном Iame puma, в рамках підготовки до участі в Чемпіонаті Іспанії 2018 року. 3-тє місце за підсумками кваліфікації дають можливість Олександру відразу вступити в боротьбу за лідерство, і в півфіналі він фінішує вже другим. Фінальна гонка, вже звично, видається дуже напруженою, і в довготривалому протистоянні Олександру вдається перемогти в ній. Отже, 1-ше місце в престижній міжнародній гонці!

Вітаємо Олександра! Також вітаємо тренера юного пілота – Олександра Кононця, батьків та всю команду з такими надзвичайно високими результатами!

Також особливо і окремо дякуємо Олександру за підняття на першу сходинку п'єдесталу з прапором України!

Прес-реліз Комітету картингу FAU

Інформація з сайту fau.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.