Мережа АІС пропонує придбати авто Hyundai з пробігом з Кореї в кредит від 57 грн в день!

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

У Тoргoвo-сeрвісній мeрeжі AІС мoжнa купити в крeдит від 57 грн в дeнь* вжe пригнaні, рoзмитнeні тa сeртифікoвaні б/в aвтoмoбілі брeнду Hyundai з Півдeннoї Кoрeї.

Дo пoкупки в крeдит дoступний ширoкий вибір aвтoмoбілів з Кoрeї тaкиx мoдeлeй Hyundai як: Santa Fe, Tucson/IX35; Sonata, Grandeur, Elantra. Прoпoнoвaні aвтoмoбілі 2010-2017 рoків випуску, з дизeльними тa гaзoвими двигунaми LPi 5 пoкoління встaнoвлeними нa зaвoді в Кoрeї. Всі aвтoмoбілі oблaднaні кoрoбкoю «aвтoмaт». Ціни стартують від 227 тис. грн.**

Придбати б/в автомобілі бренду Hyundai в мережі АІС можна для одних з найбільш вигідних умов нате ринку:

 • ставка річних у гривні від 0,01%
 • перший внесок від 10%
 • термін кредитування раньше 7 років
 • кредитування проводиться в гривні кроме валютних застережень
 • немає необхідності нотаріального оформлення договору
 • минуя довідки про доходи

Пропоновані автомобілі пройшли митне очищення в Україні, сертифіковані та доступні к тест-драйву. Автомобілі обладнані: кондиціонером, системами ABS та ESP, подушками безпеки, підсилювачем керма, центральним замком, бортовим компутер\’ютером, підігрівом сидінь, склопідйомниками, електропакетом, моніторами, камерами заднього виду.

Компанія АІС пропонує многое) переваг для клієнта:

 • Можливість придбати мотор з пробігом в кредит або лізинг.***
 • Можливість вигідно продати свій старий автомобіль вслед за програмою Трейд-Ін і в пирушка же день виїхати додому сверху тільки що придбаному автомобиль з Кореї.
 • Купити авто з пробігом в АІС можна помимо будь-яких початкових грошових вкладень, якщо поєднати послуги Трейд-ін та автокредит! Мешок викупу за Вашу машину автоматично зарахується в якості першого внеску из-за автомобіль, що купується.
 • Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.
 • Кожен Клієнт має можливість отримати страхову гарантію від поломок, сумка відповідальності – 85 000 гривен.****
 • Запропоновані накануне покупки автомобілі мають загальну агрегатну та кузовну базу з аналогами в ЄС та Україні, що суттєво спростить интересах майбутніх власників їх подальше сервісне обслуговування.

Варто зазначити, що получи и распишись сьогоднішній день в мережі АІС, діють вигідні кредитні програми! Купити автомобиль з пробігом з Кореї можна в Сумма без першого внеску, застави та додаткових платежів.*** (до, можна не платити ради послуги нотаріуса, за оформлення кредиту, следовать СТРАХУВАННЯ КАСКО та ЖИТТЯ.

Клієнт має можливість вибирати між численними кредитними пропозиціями, поперед 90% кредитних заявок покупців задовольняються банками. Детальні умови кредитування можна уточнити бери сайтах банків-партнерів. У торгових центрах АІС можна отримати розрахунки после платежах та подати заявки бери отримання кредиту.

Нагадаємо, що в мережі АІС, також поперед покупки доступні і такі коньяк та моделі авто з Кореї як: : Kia Optima (K5), Kia Sportage. А також, автомобиль з США: Volkswagen Jetta, Honda CR-V, Mazda 3, Mazda 6. Крім того, в мережі представлений укладистый вибір офіційних авто викуплених в Україні.

Загальний депо один з найбільших в Україні і налічує понад 200 автомобілів з пробігом.

Всі автомобілі доступні на огляду та тест-драйву в торгових центрах АІС в містах: Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Суми, Харків, Чернігів, Черкаси.

Більше інформації ради пропоновані автомобілі з пробігом держи сайті.

Додаткову інформацію можна отримати ради інформаційної лінії AIS AutoTrade 00-800-50-79-50 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів українських операторів зв\’язку).

* Вказана вачик кредитного платежу в день, возле покупці Hyundai Sonata 2012 р.в. (двигун-2.0 метан, АКПП, пробіг – 189000 км) вартістю 226 259 грн, около першому внеску 60% та терміні кредитування 7 років. Разова комісія банку – 1,99% від суми кредиту (включається в суму кредиту)/* вслед за рахунок коштів Позичальника). Кредитує АТ «КБ ГЛОБУС», Ліцензія № 240, видана НБУ 21.01.2019р. Обов\’язково страхується цивільна відповідальність і КАСКО.

** Вказана мінімальна ціна по (по грибы) одиницю товару за станом бери 06 жовтня 2021р.! Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися раньше продавця.

*** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію для партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у продавця.

**** Страхові послуги надає страхова компанія СК «ВУСО». Отнюдь не більше 15 000 км пробігу.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.