CITROEN стає новим лідером ринку комерційних автомобілів в Україні за підсумками 2021 року

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

Зa підсумкaми 2021 рoку Брeнд CITROЁN зрoбив істoричний крoк і впeршe стaв лідeрoм нa ринку лeгкиx кoмeрційниx aвтoмoбілів Укрaїни (LCV).

Як пoкaзує oфіційнa стaтистикa в 2021 рoці, прoдaжі Брeндa нa ринку кoмeрційниx aвтo дoсягли пoзнaчки 3 014 кoмeрційниx aвтoмoбілів CITROЁN, щo нa 123% більшe, ніж булo прoдaнo зa 2020 рік. Цeй рeзультaт дoзвoлив Брeнду зaйняти 23,8% aвтoмoбільнoгo LCV-ринку Укрaїни тa міцнo зaкріпитися нa пeршoму місці.

Вслед словами директора з корпоративних продажів Володимира Барбаша, досягненню успіху Бренда сприяли плохо важливі фактори.

«По-перше – це якісний та універсальний изделие: витривалий та практичний, який задовольняє потреби найвибагливіших замовників. По части-друге – надійні партнери-клієнти, а в портфелі чимало гучних імен – МОЗ України, вдвоём найбільші національні логістичні оператори – Укрпошта та Нова Пошта, а також Roshen та багато інших. Особливо варто відзначити стратегічний ангажемент з Укрпоштою на рекордне постачання автомобілів, важливий і в (видах Бренда CITROЁN, і для розвитку доступного сервісу в цілому. Адже саме такі проекти, як «Мобільне відділення» від Укрпошти, дозволяють міняти нашу країну, робити Україну динамічнішою та сучаснішою. В (видах реалізації проекту, Укрпошта обрала компактні комерційні автомобілі CITROЁN Berlingo – що, врешті-решт, і забезпечило високий продаж цієї моделі».

Неведомо зачем, за 2021 рік в Україні було продано 1845 автомобілів CITROЁN Berlingo, що в 204% більше, ніж було реалізовано у 2020 році. У підсумку повозка CITROЁN Berlingo займає частку ринку 40,75% у свому класі: тобто. майже кожен другий проданий компактний фургончик – Berlingo! У чому ж секрет такої високої популярності CITROЁN Berlingo? Вдоль-перше, у невеликих зовнішніх габаритах та економічному турбодизельному моторі, що трудиться його незамінним помічником близ міських поїздках. По-друге, незважаючи сверху компактні розміри, фургон CITROЁN Berlingo відрізняється чудовими вантажними можливостями: корисний об\’єм после 4,4 куб. м, максимальна вантажопідйомність може досягати 1000 кг. Нарешті, по мнению-третє – не можна мало-: неграмотный відзначити, що дана фантом пропонується не лише у вигляді комерційного фургона, але також у вигляді компактного пасажирського нитка CITROЁN Berlingo: ідеальне рішення исполнение) сім\’ї та ведення малого бізнесу!

Другим вслед за популярністю комерційним автомобілем у лінійці Бренда став крупный фургон та справжній стахановец LCV-лінійки – CITROЁN Jumper. Протягом 2021 року в Україні було продано 1067 одиниць. Особливістю автомобіля CITROЁN Jumper є його багатогранність та широкі можливості трансформації: комерційний фура або пасажирський мікроавтобус, варіанти з різною довжиною та висотою кузова, навіть модифікації «шасі-кабіна» исполнение) створення спеціальних надналаштувань. А якщо додати надійний турбодизель та перевірену когда конструкцію, то отримаємо ідеального, витривалого, економічного помічника угоду кому) бізнесу.

Нарешті третє місце по (по грибы) популярністю серед LCV-моделей Бренда зайняв комерційний кузов CITROЁN Jumpy з продажами для рівні 58 автомобілів та часткою ринку майже 10% у своєму класі. Але впредь до цього ще обов\’язково слід додати произведение «собрата» – у 2021 році також продано 44 автомобілі CITROЁN SpaceTourer: пасажирський вен, який може з однаковим успіхом перевозити як великі компанії людей, яко і великогабаритні речі. Обидва автомобілі відрізняються широким вибором версій, пропозицією різної довжини кузова, легкістю керування, економічними дизельними двигунами.

До свидания-який з перерахованих вище автомобілів може бути переобладнаний відповідно раньше запиту замовника. Тисячі карет швидкої допомоги для базі CITROЁN Jumper – створених нашим партнером «Автоспецпром» – обслуговують мешканців України. Інкасаторські автомобілі від “РЕФОРМ” надійно служать фінансовому сектору країни. І таких прикладів багато. Отриманий досвід роботи навіть із найскладнішими проектами дозволив цим двом компаніям миновать аудит та отримати міжнародний сертифікат відповідності від концерну Stellantis, щоб виробляти подібні автомобілі і во (избежание європейського ринку.

“Ми без- збираємося зупинятися на досягнутих результатах і плануємо ще більше наростити нашу присутність нате ринку комерційних автомобілів у 2022 році. Чтобы досягнення цієї мети ми продовжуємо розширювати нашу дилерську мережу в регіонах, вибудовуємо довірливі та надійні стосунки з нашими клієнтами, а також пропонуємо якісний та універсальний продукция” – поділився планами на майбутнє Генеральний заведующий Stellantis в Україні Руслан Акімов.

Таким чином, Бренд CITROЁN пропонує максимально обширный ряд автомобілів LCV, де кожен зможе знайти ідеальний варіант під свої завдання. Купуючи CITROЁN, ви отримуєте спеціальні умови гарантії для того комерційних автомобілів та фіксовану вартість Ведь, доступ до широкої дилерської мережі CITROЁN і сервіс-партнерам. Крім того, Бренд CITROЁN реалізує масу додаткових послуг: вибрати автомобіль з онлайн-складу в Україні і через некоторое время же розрахувати на нього овердрафт, або будь-якої точки світу, маючи інтернет, записатися получи и распишись тест-драйв або сервіс.

В результаті саме комплексний підхід – витривалі та якісні LCV-автомобілі, просторный спектр додаткових послуг, і, звичайно ж, надійні партнери-клієнти – дозволили Бренду CITROЁN досягти нинішніх висот і вслед за підсумками 2021 стати лідером держи ринку комерційних автомобілів в Україні!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.