14 днів тим, хто оберігає нас 365 днів на рік. Uklon та «Повернись живим» збирають кошти для армії.

Дo Дня зaxисників тa зaxисниць Укрaїни oнлaйн-сeрвіс виклику aвтo Uklon тa блaгoдійний фoнд «Пoвeрнись живим» прoвoдять спільну кaмпaнію нa підтримку укрaїнськиx військoвиx.

«14 днів пользу кого зaxисників» – цe комунікаційний вариант зі збору коштів в мобільні комплекси спостереження на українських військових, які захищають нашу незалежність сьогодні. 

З 1-го числом 14 жовтня кожен бажаючий може дізнатися більше та долучитися предварительно акції через розділ “Новини” у додатку Uklon. Також держи цей період онлайн-сервіс поширив QR-коди з посиланням нате проект в своїх автівках у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Безотлагательно з тим Uklon планує нагадати всім своїм користувачам насчет таку можливість безпосередньо в Вторник захисника України.

«Ми в Uklon чітко визначаємо свою українську ідентичність і приставки не- можемо залишатися байдужими раньше того, що нам важливо. У 2014-ому, в отрезок времени, коли складно було всім, у нас невыгодный було іншого варіанту, окрім як підтримувати ресурсами українську армію. Донині ми щороку співпрацюємо з БФ «Повернись живим» і невыгодный збираємося змінювати цей градиент, поки країна перебуває у військовому конфлікті», – розповідає співзасновник та операційний начальник компанії Uklon Сергій Смусь.

Коль акція завершиться, Uklon долучиться после допомоги власним внеском.
Крім того, 14 жовтня сервіс додатково організує воскресенье безкоштовної доставки для ветеранських бізнесів. 

Зі свого боку руководитель благодійного фонду «Повернись живим» Ася Чмут наголошує, що країні потрібна сильна та компетентна армія: «Ми розбудовуємо її – підсилюємо сучасним обладнанням, що допомагає зберігати життя військових та стримувати противника. Навчаємо військових снайпінгу, точній стрільбі з закритих позицій, мінній безпеці, методам застосування БПЛА. Це було б неможливо безо соціально відповідального бізнесу, який підтримує і благодійників, і військових».

Допомогти своїм внеском можна тута: https://14days.savelife.in.ua/

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.